change language Angielski

+48 22 390 8400

Skontaktuj się z nami

 

Nr telefonu: + 48 22 390 84 00

 

Faks: + 48 22 390 84 99

 

Email:

 

Godziny otwarcia biura: od poniedziałku do piątku 08.30 – 19.00 (CET)

Lokalizacja: ul. Floriańska 2, 03-707 Warszawa

 

 

 

 

 

Henryk Zimmermann

Henryk ukończył studia prawnicze w Wielkiej Brytanii i zdobył uprawnienia solicitora. W latach 1994 – 2008 pracował dla dużej firmy prawniczej
w Warszawie, obejmując stanowisko Partnera a następnie dyrektora/szefa Departamentu Spółek.

 

Henryk przyczynił się do rozpowszechnienia sprzedaży gotowych spółek w Polsce (od roku 1996) oraz do rozwoju jednego z największych dostawców usług sekretariatu korporacyjnego w Europie centralnej i wschodniej.

Henryk kieruje zespołem specjalistów w Blackstones i jest pierwszą osobą do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Email

Aleksander Kamiński

Aleksander jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, uzyskał wpis na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. Współpracował z największymi kancelariami prawniczymi w Warszawie.

Głównym polem działania Aleksandra w Blackstones jest dbanie o to, aby usługi były świadczone na najwyższym poziomie i zgodnie z przepisami polskiego prawa, opracowywanie procedur w ramach firmy. Aleksander współpracuje również ściśle z kancelariami prawniczymi obsługującymi nabywców naszych spółek.

Email

 

Steven Wood

Steven studiował w Wielkiej Brytanii i USA, uzyskując następnie uprawnienia solicitora. Współpracował z firmami prawniczymi Linklaters and Paines
i Clifford Chance w Londynie oraz Clifford Chance w Tokio. W roku 1993, Steven przyjechał do Polski aby rozpocząć współpracę z międzynarodową firmą prawniczą, obejmując stanowisko Partnera a później dyrektora Departamentu Korporacyjnego.

Głównym polem działania Stevena w Blackstones jest dbanie o rozwój firmy, wewnętrzna jakość pracy i procedur oraz szkolenia pracownicze. Steven współpracuje również ściśle z bankami i inwestorami.

Email

 

Nasze zobowiązanie

Brak niespodzianek – gdy tylko jest to możliwe za nasze usługi pobieramy z góry ustalone, stałe wynagrodzenie.

 

Oszczędność kosztów – zapewniamy oszczędność kosztów oraz wydajność pracy; nikt inny nie oferuje tak profesjonalnych usług w tak niskiej cenie.

 

Komunikacja – dla naszych klientów jesteśmy dostępni pod telefonem w każdej chwili, a na wiadomości e-mail odpowiadamy w dniu ich otrzymania (polityka firmy).

 

Jasno skonstruowane i przejrzyste dokumenty – posługujemy się przystępnym językiem i zachowujemy jak najmniej skomplikowane formy; szybko zorientujemy się jakie są Państwa potrzeby i przedstawimy gotowe rozwiązania.

 

Brak powodów do niepokoju – dołożymy wszelkich starań aby utrzymać naszą reputację ciężko wypracowaną przez ponad 20 lat pracy w Polsce; powierzone nam zadania są w dobrych rękach.

 

Punktualność – naszą pracę wykonujemy nie tylko bardzo starannie ale również tak szybko jak to możliwe we wcześniej ustalonym terminie – czy to w przypadku założenia spółki, sprzedaży gotowej spółki lub innych usług.

 

Zaufanie – Naszym celem jest utrzymywanie długoterminowych dobrych stosunków z klientami oraz dostarczanie wysokiej jakości usług w niskiej cenie. Budowanie zaufania zaczynamy poprzez robienie tego co zobowiązaliśmy się zrobić i pobieranie jedynie opłat w wysokości wcześniej zatwierdzonej przez klienta. Jeżeli skorzystasz z usług Blackstones choć raz, z pewnością będziesz korzystał z nich w przyszłości – jesteśmy ekspertami w dziedzinie sprzedaży gotowych spółek i ich zakładaniu na zlecenie klienta.

 

Prostota – czy to przy sprzedaży spółki, założeniu spółki, świadczeniu usług księgowych, wsparcia korporacyjnego czy compliance – staramy się, aby nasza współpraca była satysfakcjonująca, a komunikacja zrozumiała dla Ciebie.

Blackstones spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Floriańska 2

03-707 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS 0000379440, NIP 5252500992

Kapitał zakładowy: 50.000 zł, w pełni opłacony

 

project: oskar-info.pl