change language Angielski

+48 22 390 8400

Kariera

Nasza firma jest zawsze otwarta na utalentowanych i zaangażowanych pracowników rejestrujących spółki. Nasz sukces zależy od przyciągnięcia najzdolniejszych ludzi i umiejętnego rozwijania ich talentów oraz kariery w zakresie tworzenia spółek oraz ich utrzymywania. Tylko w ten sposób możemy świadczyć usługi najwyższej klasy, z których jesteśmy znani. Prowadzimy stały program rekrutacji.

 

Naszych pracowników zatrudniamy na podstawie ich wiedzy i umiejętności, a kierujemy się przy tym wiarą w równość szans. Nie stawiamy żadnych barier uniemożliwiających dołączenie do naszego zespołu ani nie szukamy konkretnego modelu pracownika. Szukamy jednak kadr podzielających nasz system wartości: zaangażowanie w budowanie zaufania naszych Klientów i partnerów biznesowych; świadczenie najwyższej jakości usług; praca
w pogodnym i zaangażowanym zespole ludzi, darzących się zaufaniem i szanujących się nawzajem.

 

Czekamy na zgłoszenia w formie pisemnej od wszystkich kandydatów chcących dołączyć do naszego grona. Umiejętności prawnicze, administracyjne, finansowe, księgowe i językowe będą dodatkowym atutem, jednak rozważymy również aplikacje kandydatów z niewielkim doświadczeniem lub bez doświadczenia na stanowiska stażystów lub inne stanowiska pomocnicze.

 

Swoją aplikację, zawierającą CV w języku polskim i angielskim oraz stanowisko na jakie aplikujesz, prześlij na adres . Przed przesłaniem swojej aplikacji zapoznaj się dokładnie z naszą stroną internetową, aby dowiedzieć się, czym dokładnie zajmuje się nasza firma. Prosimy również o zawarcie w treści aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych. Rozważymy każdą otrzymaną kandydaturę, jednak zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

 

Jeżeli dołączysz do naszego zespołu zajmującego się zawodowo sprawami takimi jak rejestrowanie spółek, firm, likwidacja spółek, zakładanie nowych spółek, przekonasz się, że zależy nam na rozwoju Twojej kariery bez względu na stanowisko na jakim pracujesz. Przy współpracy z innymi członkami naszego zespołu, będącymi fachowcami w swojej dziedzinie, zdobędziesz i rozwiniesz swoje umiejętności zawodowe i interpersonalne. W każdym momencie rozwoju Twojej kariery wesprzemy Cię w realizacji Twoich celów zawodowych.

project: oskar-info.pl