change language Angielski

+48 22 390 8400

Spółki kapitałowe

Czy wiesz, jak założyć firmę? To zadanie, z pozoru proste, wiąże się ze skomplikowanym procesem na który składa się wiele czynności, wypełnienie stert formularzy, a każdy błąd spowoduje odrzucenie wniosku o rejestrację. Założenie i zarejestrowanie spółki w Polsce może przeciągnąć się nawet do kilku miesięcy. W większości przypadków początkujący przedsiębiorcy lub inwestorzy nie mogą pozwolić sobie na tak długi czas oczekiwania – czas to Twój pieniądz. Rozpoczęcie działalności biznesowej lub inwestycyjnej może zostać znacznie opóźnione jeżeli jednostka nie jest gotowa do działania. Po co tracić czas i pieniądze skoro możesz skorzystać ze spółek które są gotowe do podjęcia działalności?

 

Oferujemy gotowe rozwiązanie tego problemu.

 

Mogą Państwo kupić od nas nowo założoną, gotową do działania spółkę.

Każda oferowana przez nas nowo utworzona spółka posiada pełne księgi rachunkowe, adres siedziby oraz aktywny rachunek bankowy.

 

Zakupiona przez Państwa Spółka może zostać w szybki i prosty sposób przekazana nabywcy. Na życzenie klienta możemy również w ramach transakcji zorganizować powołanie nowego zarządu firmy oraz zmianę nazwy spółki.

 

Pobieramy z góry ustaloną opłatę za tę usługę. Dla klientów korzystających ze świadczonych przez nas usług sekretariatu korporacyjnego oferujemy specjalny rabat.

 

Możemy założyć dowolną formę działalności gospodarczej, w zależności od wymagań klienta. Oferowane przez nas formy działalności gospodarczej to:

Oferujemy posprzedażowe wsparcie w rejestrowaniu zmian w spółce oraz pomoc w prowadzeniu księgowości, zapewnieniu adresu siedziby spółki, przedstawicieli spółki i członków zarządu.

 

Tworzenie spółek, ich zakładanie i rejestracja to nasza specjalność.

 

Aby uzyskać więcej informacje na temat dostępnych do nabycia spółek i cen – skontaktuj się z nami:

project: oskar-info.pl